Консультации / Неврология

Томографія голови

Здрастуйте лікарю,в мене таке питання до Вас:в мене появились головні болі і запаморочення,мені назначили пройти обстеження МРТ голови і ось що там виявили-На серіях аксіальних Т2 зважених зображень(33),FLAIR?сагітальних Т1 33,коронарних Т2 мієжпівкуль щілина зміщена вліво від серединній лінії на 2-3мм.Відмічається деяка асиметрія лобних часток (D<S).істотне нерівномірне розширення субарахноїдальних конвекситальних просторів та борозн в правій лобно-тім"яно-скроневій ділянці з переваженням кістозного розширення в лобній області.Латеральні шлуночки симетричні до 6мм,III-до 3мм,IV-до 12мм,по серединній лінії.Патологічних змін сигналу з білої,сірої речовини та оболонок мозку не виявлено.Банальні ганглії,мозолисте тіло,таламус,структури стовбура мозку і мозочка,ретробульбарні простори,зоровий перехрест без особливостей.Диференціація адено- і нейрогіпофіза не змінена,лійка розташована центрально.В режимі безконтрасної МР-ангіографії (МРА) артерій головного мозку-прохідність магістрального інтракраніального кровопливу збережена,гіпоплазіяА-1сегменту правої ПМА та Р1 сегменту правої ЗМА.Додаткові пазухи носа пневматизовані.ВИСНОВОК:МР-ознаки лікворної гіпертензії і дисциркуляції в правій гемісфері мозку.Рекомендована консультація невропатолога. Це такий скрінінг,а на словах мені сказали що в мене в правій стороні мозку більше рідини ніж в лівій,тому виникають такі запамороченнята головні болі.Прошу Вас відповісти мені на скільки ця хвороба небезпечна і як з нею можна боротись,чи це невиліковно?Завчасно дякую за відповідь.
Доброго дня, заключення МРТ головного мозку - в загальній картині описує деякі ознаки внутрічерепної гіпертензії, але ці ознаки є на фоні кистозних змін. Вам вірно рекомендували огляд невропатолога, і важливо вирішити які у вас були попередньо захворювання, чи була черепно-мозкова травма, в анамнезі? Скільки вам років, чи є у вас високий артеріальний тиск? Щоб відповісти на ваше пистаня також варто утчонити чи є у вас скарги і які? Напишіть детальніше що вас турбує?