Консультации / Андрология

Спермограмма

Здравствуйте. Мы с мужем живем 2 года и до сих пор беременность не наступила. Ранее (5 лет назад) я делала аборт, но проведя обследования у гинеколога на данный момент у меня все в норме. Муж (27 лет) сдал спермограмму - обнаружили воспаление и почти неподвижные сперматозоиды. Подлечили антибиотиками. Затем пили витаминки. На данный момент воспаления нет, но и улучшений тоже нет. Фізичні властивості: Кількість сперми (в мл) – норма (в одиницях СІ) ВООЗ – 2,0-6,0 – результат – 2,5; Колір – норма сірувато-білий – результат сірувато-білий; Прозорість – норма мутна – результат мутна; Запах – норма квітів каштану – результат характерний; Розрідження після еякуляції – норма менше 60 хвилин – результат 20; В’язкість (після повного розрідження) – норма довжина нитки 0,1-0,5 см – результат 0,1; Реакція (рН) – норма 7,2-8,0 – результат 7,5. Мікроскопічне дослідження: Кількість сперматозоїдів в 1 мл – норма більше чи дорівнює 20 млн. – результат 22,5 млн.; Кількість сперматозоїдів в еякуляті – норма більше чи дорівнює 40 млн. – результат 56,3 млн.; Кінезистеграма: - активнорухливих (%) – норма більше 25 % - результат 10; - слаборухливих (%) – норма більше 25 % - результат 22; - нерухливих (%) – норма менш 50 % - результат 68. Фарбування за Блумом: - живі (%) – норма більше чи дорівнює 75 % - результат 75; - мертві (%) – норма менше чи дорівнює 25 % - результат 25. Морфологія сперматозоїдів: 1. З нормальною морфологією (%) – норма 80-85 – результат 61; 2. Дегеративні (%) – норма 20-15 – результат 39 а) патологія голівки – норма 15 – результат 23; б) патологія тіла – норма 3-5 – результат 6; в) патологія хвоста – норма 2-5 – результат 6. Аглютинація сперматозоїдів хвостами – норма - - результат +; Агрегація сперматозоїдів – норма - - результат -; Клітини сперматогенезу (%) – норма 0,5-2 – результат 1,7; Еритроцити – норма поодинокі в препараті – результат ед. в препараті; Лейкоцити – норма менш 1,0х106/мл – результат 0,375х106/мл; Епітеліальні клітини: уретри – норма поодинокі в препараті – результат ед. в препараті; простати – норма поодинокі в препараті – результат ед. в препараті; Зерна ліпідів – норма велика кількість – результат багато; Кристали Бетхера – норма поодинокі в препараті – результат ед. в препараті; Слиз – норма відсутній – результат відсутній; Показник плодовитості Фарріса – норма більш як 200 – результат 18. ВИСНОВОК (згідно нормам ВООЗ): Астенозооспермія – умеренная. Слабовіраженная аглютинація сперм. хвостами. Подскажите пожалуйста что необходимо предпринять (как лечиться дальше) на основании данной спермограммы. Т.к. наш уролог советует и дальше пить просто витаминки. Какая вероятность при таких результатах мне забеременить. Заранее вам спасибо. Очень жду ответа от Вас.
У вас плохая подвижность и имеет место агглютинация.Нужно обследование и лечение.Зачатие невозможно.