Консультации / Урология

Спермограма

Добрый день доктор!помогите нам пожалуйста разобраться могут ли быть детки с такими анализами,заранее спасибо! Кількість 2,6 мл Колір : - сірувато-білий,жовто-сірий Прозорість : - мутна В`язкість 0,1 см - до 2,0 см Реакція (рН) 8,0 - 7.2-8.0 Кількість сперматозоїдів в 1 мл 35,7 млн Кількість сперматозоїдів в Еякуляті - 92,8 млн Рухливість (групи а+b+с) 70,9 % Швидка поступальна рухливість (група а) - 27,5 % Повільна поступальна рухливість (група b) - 27,5 % Непоступальна рухливість(група с) - 15,9 % Нерухливих (група d) 29,1 % Концентрація рухливих Сперматозоїдів - 25,3 млн/мл - Конц сперматозоїдів зі швидкою поступальною рухливістю(група а) в 1мл - 9,8 млн/мл Конц.сперматозоїдів з повільною поступальною рухливістю(група b) в 1мл - 9,8 млн/мл Концентрація функціональних сперматозоїдів в 1 мл - 7,8 млн/мл Середня швидкість 11 Індекс рухливості 139 Кількість рухливих сперматозоїдів в еякуляті - 65,8 млн Кількість функціональних Сперматозоїдів - 20,3 млн Кільк.сперматозоїдів в еякуляті з поступальною рухливістю (група а+b) -51,0 млн Живі 91 % Мертві 9 % З нормальною морфологією 15 % Дегенеративні форми 85 % Патологія голівки 49 % Патологія шиї 27 % Патологія хвоста 9 % Агрегація сперматозоїдів : - негативний Аглютинація сперматозоїдів : - негативний Клітини сперматогенезу 4,0 Еритроцити : - поодинокі в препараті Лейкоцити : в полі зору - поодинокі Епітелій уретри : - поодинокий в препараті Епітелій передміхурової залози : - поодинокий в препараті Зерна ліпідів : - велика кількість Сперматофаги : - не виявлено Кристали Бетхера : - не виявлено Шаруваті тільця : - не виявлено Слиз : - не виявлено
Добрый день. При указанных значениях спермограммы возможно наступление желаемой беременности в течении 1 года регулярной половой жизни. Рекомендую обратиться на очный прием к урологу с имеющимися результатами обследования. На приеме нужно будет ответить на ряд вопросов для определения дальнейшей тактики обследования и при необходимости соответствующего лечения.