Консультации / Гастроэнтерология

Ерітематозна гастропатія, застійна дуоденопатія, лінійний рефлюкс-езофагіт

Еріматозну гастропатію ставили у серпні 2011р, у січні 2012р теж саме + вищезазначене у заголовку. Останній раз (квітень 2012р) приймала: флавія, вітаксон, аерон, біонорм, ренні , У свої 32 роки важу 47кг. Завжди моя вага була 51-53 кг. Зараз приймаю 2 рази на тиждень на ніч спазмомен, зранку на тще 1таб спазмомен + 2 таб аллохолу (15-20хв на правий бік з грілкою) + домрид. Весь час при їжі приймаю ферменти (мезим форте). Ефекту не помічаю. Проносів у мене немає. Тошнить весь час (таблетки рідко допомагають), часто визиваю сама собі рвоту, тоді стає легше. У рвотних масах жовч. У роті завжди присмак гіркоти або кислоти. Найбільше шкодить шоколад, смажена їжа та жирна. Будь-ласка Ваша порада щодо приймання медикаментів та подальшого лікування. Дякую.
При вашем диагнозе необходимо соблюдать диету: исключаются все жирное, жаренное, острое, маринованное, кофе, шоколад, наваристые супы (супы можно варить на воде, а не на бульоне), газированные напитки, свежие овощи и фрукты ( только в приготовленном виде). Из препаратов принимают омепразол (или париет, нольпаза, нексиум, контролок) по 20 мг 2 р/д не менее 1 мес, денол или викалин (виснол, гастронорм), с учетом рефлюкса желчи обязательно урсофальк (урсохол, холудексан).
Юлія Володимирівна, дуже Вам вдячна за таку тактовну відповідь. Ця інформація для мене є корисною. Сайт є суперовим, буду рекомендувати своїм друзям.
Выздоравливайте!