Консультации / Урология

Спермограмма

Здраствуйте. Обьясните пожалуйста результаты спермограммы. Заранее спасибо. Консистенція - в'язка час розрідження - 20 хв. вязкість - 0,1 см. обєм - 3,0 мл. Колір - білий мутність - мутна Кількість сперматозоїдів в 1мл. еякуляту - 51 млн. кількість сперматозоїдів в еякуляті - 153 млн. Категорія А (рух швидкий, прямолінійний) - 47% Категорія В (рух повільний, прямолінійний) - 12% Категорія С (рух непрямолінійний) - 6% Категорія D (нерухомі сперматозоїди) - 35% Аглютинація - відсутня Лейкоцити - 6-8 Еритроцити - відсутні Сперматозоїди з нормальною будовою - 30% Патологічні сперматозоїди - 70%
Несколько повышенное количество лейкоцитов (признак возможного воспаления в органах мочеполовой системы) и патологических форм. Я бы рекомендовал повторить спермограму после стандартной подготовки (3-5 дней п.воздержания, исключения погрешностей в диете, стрессов, физ.перегрузок, перегревания мошонки, безсонных ночей и т.д) с параллельным проведением теста на антиспермальные антитела. С полученными результатами обратиться к специалисту.