Консультации / Урология

Спермограмма

здравствуйте! можно получить консультацию по спермограмме? все ли хорошо или нужно дополнительно показываться врачу? нормальные ли ( в норме)показатели для оплодотворения? вот данные: Кількість 4,4 мл Колір : - сірувато-білий, Прозорість : - мутна Запах : - квітів каштану Час розрідження : через 60 хвилин після одержання матеріалу-рідка В`язкість 0,1 см – Реакція (рН) 8,0 – Кількість сперматозоїдів в 1 мл 61,6 млн – Кількість сперматозоїдів в еякуляті 271,0 млн Рухливість (групи а+b+с) 59,7 % - Швидка поступальна рухливість (група а) 44,3 % - Повільна поступальна рухливість (група b) 7,8 % Непоступальна рухливість (група с) 7,6 % Нерухливих (група d) 40,3 % Концентрація рухливих сперматозоїдів 36,8 млн/мл Конц сперматозоїдів зі швидкою поступальною рухливістю(група а) в 1мл 27,3 млн/мл Конц.сперматозоїдів з повільною поступальною рухливістю(група b) в 1мл 4,8 млн/мл - Концентрація функціональних сперматозоїдів в 1 мл 12,2 млн/мл - Середня швидкість 15 mic/sec Індекс рухливості 320 - Кількість рухливих сперматозоїдів в еякуляті 161,9 млн Кількість функціональних сперматозоїдів 53,7 млн - Кільк.сперматозоїдів в еякуляті з поступальною рухливістю (група а+b) 141,2 млн Живі 90 % - Мертві 10 % З нормальною морфологією 20 % Дегенеративні форми 80 % - Патологія голівки 55 % - Патологія шиї 17 % - Патологія хвоста 8 % - Агрегація сперматозоїдів : - негативний Аглютинація сперматозоїдів : - негативний Клітини сперматогенезу 2,0 % Еритроцити : - поодинокі в препараті Лейкоцити : поодинокі в полі зору Епітелій уретри : - поодинокі Епітелій передміхурової залози : - поодинокі в препараті Зерна ліпідів : - помірно Сперматофаги : - не виявлено Кристали Бетхера : - не виявлено Шаруваті тільця : - не виявлено Слиз : - не виявлено
Повышено количество сперматозоидов с морфологическими дефектами. Однако вероятность зачатия есть. PS. Все хорошо тогда, когда произошло зачатие.