Консультации / Андрология

Спермограмма

Добрый день! Мы с мужем планируем завести ребенка, недавно он сдал анализ спермы, но в результатах мы не можем разобраться, прокомментируйте ее пожалуйста, можем ли мы завести ребенка естественным путем с такими анализами? За ранние большое спасибо. Елена Кількість 6,8 мл Колір : - сірувато-білий, -жовто-сірийcірувато білий Прозорість : - мутна - мутна Запах : - квітів каштану - квітів каштану Час розрідження : хв протягом 60 хв від моменту одержання-рідка - через 60 хвилин після одержання матеріалу-рідка В`язкість 0,4 см - до 2,0 см Реакція (рН) 7,2 - 7.2-8.0 Кількість сперматозоїдів в 1 мл 96,1 млн - >=20 млн/мл Кількість сперматозоїдів веякуляті 653,5 млн - >=40 млн Рухливість (групи а+b+с) 52,4 % - >=75% Швидка поступальна рухливість (група а) 39,1 % - >=25% (лише а) Повільна поступальнарухливість (група b) 7,6 % - >=50% (a+b) Непоступальна рухливість(група с) 5,7 % - =<25% Нерухливих (група d) 47,6 % - =<20% Концентрація рухливих сперматозоїдів 50,4 млн/мл - Конц сперматозоїдів зі швидкою поступальною рухливістю(група а) в 1мл 37,6 млн/мл - >=5 млн/мл (лише а) Конц.сперматозоїдів з повільною поступальною рухливістю(група b) в 1мл 7,3 млн/мл - >=10 млн/мл (a+b) Концентрація функціональних сперматозоїдів в 1 мл 14,9 млн/мл - >=3 млн/мл Середня швидкість 16 mic/sec - >=5 mic/sec Індекс рухливості 420 - >=80 Кількість рухливих сперматозоїдів в еякуляті 342,7 млн Кількість функціональних сперматозоїдів 101,3 млн - >=6 млн Кількість сперматозоїдів в еякуляті з поступальною рухливістю 305,3 млн - >=20 млн Живі 82 % - >=75% Мертві 18 % - =<25% З нормальною морфологією 16 % - >=15% ( критерій Kruger) Дегенеративні форми 84 % - =< 85% Патологія голівки 54 % - =< 45 % Патологія шиї 26 % - =<25 % Патологія хвоста 4 % - =< 15% Агрегація сперматозоїдів : - негативний - негативний Аглютинація сперматозоїдів : - негативний - негативний Клітини сперматогенезу 0,5 % - 0,5-2,0 Еритроцити : - поодинокі в препараті - поодинокі в препараті Лейкоцити : в полі зору - поодинокі в полі зору -поодинокі в полі зору Епітелій уретри : - поодинокий в препараті - поодинокі в препараті Епітелій передміхурової залози : - поодинокий в препараті - поодинокі в препараті Зерна ліпідів : - велика кількість - незначно Сперматофаги : - не виявлено - не виявлено Кристали Бетхера : - не виявлено - не виявлено Шаруваті тільця : - не виявлено - не виявлено Слиз : - не виявлено - не виявлено
Здравствуйте Отклонений в показателях спермограммы нет. Удачи