Консультации / Дерматология и косметология

Прищі

Моїй доньці 13 років. Її обличчя і спина всипані прищами, є дрібні і сухі , є трошки більші і з гнійничками. Самі з"являються, самі зникають. А ще лоб постійно вкритий дрібненькими прищиками, це схоже на великозернисту наждачку. Шкіра не жирна.Я пояснила доньці, що це тимчасове явище, що це перехідний вік.Але моя подруга каже, що це все тепер лікується, не залежно від віку. Порадьте ,що робити.
Здравствуйте! Пройдите обследование у врача дерматокосметолога, который наряду с медикаментозным лечением подберёт индивидуальную программу по уходу за кожей лица. С уважением, Олег Анатольевич!