Консультации / Неврология

Добрий день мо й донечц 1 3р вона ще не ходить нам сказали що можли...

Добрий день, моїй донечці 1,3р вона ще не ходить, нам сказали що можливо в нас нерозвинувся бедерний мяз, а можливо потягнули при родах нерв (це врачі сказали) нас направили на масаж загальний ми пройшли курс і ще ми гріли ножку (парафін з озокерітом). Що на робити вона стає на ножки, повзає а ходити боїться!
Здравствуйте! Вам необходимо соблюдать рекомендации вашего лечащего врача, продолжать лечение у ортопеда.