Консультации / Педиатрия

Общий анализ крови

Здравствуйте!Дочке 3г 3мес сделали общий анализ крови,результаты меня немного волнуют т.К. Много показателей отклонены от нормы.Наш педиатр выйдет через 2 недели.Была бы вам очень благодарна,если бы вы посмотрели и проконсультировали такие результаты. Швидкість осідання еритроцитів -15 паличкоядерні нейтрофіли -2 сегментоядерні нейтрофіли -14 еозинофіли -2 базофіли -1 лімфоцити -70 моноцити -11 кількість лейкоцитів -6,4 к-ть еритроцитів -4,66 концетрація гемоглобіну -126 гематокрит -0,359 середній об\єм еритроцитів -77,0 середній вміст гемоглобіну в еритроциті -27,0 середня концентрація гемоглобіну в еритроциті -351 кількість тромбоцитів -497 відношення абсолютної кількості лімфоцитів до загальної к-ті всіх лейкоцитів -0,683 відношення абсолютної к-ті середніх лейкоцитів до загальної к-ті усіх лейкоцитів -0,128 відношення абсолютної к-ті нейтрофілів до загальної к-ті усіх лейкоцитів -0,189 абсолютнак-ть лімфоцитів -4,4 абсолютнак-ть середніх лейкоцитів -0,8 абсолютнак-ть нейтрофілів -1,2
Добрый день! Ребенка что-то беспокоит? По какому поводу сдавали анализ?
Периодически жалуется на то что болят ножки.Поэтому мы сдали анализ,хотим попасть к кардиоревматологу,но он тоже в отпуске.(на город он один)
Анализ крови в норме. При таких жалобах лучше сдавать ревмопробы и С-реактивный белок