Консультации / Урология

Спермограмма

Здраствуйте! Мне 26 лет. вредных привычек нет. Здал сперму на анализ и получил вот такой результат - 1-кількість в мл.-3; 2-колір-сір.білий; 3-прозорість-мутна; 4-консистенція-рідка; 5-вязкість-рідка; 6-реакція(рН)-7,6; 7-кількість сперматозоїдів в 1мл.-31 млн.аг.ск.; кінезограма: 1-активнорухливих-30; 2-слаборухливих%-20; 3-нерухомі (%)-50; МОРФОЛОГІЯ СПЕРМАТОЗОЇДІВ: 1-ДЕГЕНЕРАТИВНІ(%)-25; 2-АГЛЮТИНАЦІЯ СПЕРМАТОЗОЇДІВ- +; 3-КЛІТИНИ СПЕРМАТОГЕНЕЗУ(%)-001; 4-ЛЕЙКОЦИТИ-18-20; 5-епітеліальні клітини уретри-0-2; 6-зерна ліпідів-+; Можем ли мы забеременеть с такими результатами? Что делать? Также есть подозрение на варикоцеле. Спасибо за ответ.
Спермограмма выполнена не по стандартам ВОЗ. Сдайте повторно в другой лаборатории +мар-тест