Консультации / Урология

прокомментируйте, пожалуйста, результаты сперматограммы

Пожалуйста, прокомментируете наши анализы, спасибо! возраст - 28 лет Кількість еякулята 5,4 мл Колір : - сірувато-білий, Прозорість : мутна Запах : квітів каштану В`язкість 0,1 cм до 2,0 см Реакція (рН) 7,8 7,2-8,0 Кількість сперматозоїдів в 1 мл 65,0 млн >=20млн/мл Кількість сперматозоїдів в еякуляті 351,0 млн >=40 млн Рухливість (групи а+b+с) 49 % >=75% Швидка поступальна рухливість (група а) 24 % >=25% Повільна поступальна рухливість (група b+c) 25 % >=50% Нерухливих (група d) 51 % <=20% Концентрація рухливих сперматозоїдів 31,85 млн/мл Конц сперм.зі швидк поступ рухлив(гр. а) в 1мл 15,6 млн/мл >=5 млн (лише а) Конц сперм.з повільною рухливістю (гр. b+c) в 1мл 16,25 млн//мл Кількість рухливих сперматозоїдів в еякуляті ( група a+b+c) 171,99 млн Кільк. сперм. в еякуляті з повільною рухливістю (група b+c) 87,75 млн >=20% Живі (%) 95 % >=75% Мертві (%) 5 % =<25% З нормальною морфологією(%) 12 % - >=15% (критерій Kruger) Дегенеративні форми (%) 88 % =<85% Патологія голівки 48 % =<45% Патологія шиї 24 % =<25% Патологія хвоста 16 % =<15% Агрегація сперматозоїдів - негативний Аглютинація сперматозоїдів - негативний Клітини сперматогенезу 9,0* % 0,5-2,0 Еритроцити : поодинокі в препараті Лейкоцити - поодинокі Епітелій уретри - - поодинокі в препараті Епітелій передміхурової залози : - поодинокий в препараті Зерна ліпідів : помірно Сперматофаги : - не виявлено Кристали Бетхера : - не виявлено Шаруваті тільця : - не виявлено Слиз : не виявлено Коментарі : Приведені показники визначені ручним методом, слаборухливі сперматозоїдів групи b та c (у відсотковому відношенні) пораховані разом.
Несколько снижен процент сперматозоидов с нормальной морфологией, но в пересчёте на абсолютные6 значения это вариант нормы.