Консультации / Отоларингология

Помогите расшифровать результаты мазка из зева

Постоянно болит горло уже несколько лет .Решила сдать анализи , помогите расшифровать. Спасибо) Мікробіологічне дослідження, визначення чутливості виділених мікроорганізмів до антибіотиків (антибіотикограма) (виділення з ротоглотки) - мазок із ротоглотки Досліджуваний матеріал: виділененя з ротоглотки Отримано ріст: Nocardia spp. 104 Streptococcus viridans 102 Антибіотикочутливість: Nocardia spp. 1 амікацин ч 2 левофлоксацин ч 3 левоміцетин ч 4 ципрофлоксацин ч 5 офлоксацин ч 6 цефтріаксон ч 7 меропенем ч 8 цефазолін ч 9 цефотаксим ч 10 фуразолідон ч 11 амоксиклав ч 12 пеніцилін р Р-резистентний П-помірно-чутливий Ч –чутливий
Полученные результаты свидетельствуют об отсутствии в глотке микроорганизмов, которые могли бы поддерживать в ней воспаление. В лечении Вы не нуждаетесь.