Консультации / Урология

Помогите с расшифровкой спермограмму

помогите расшифровать спермограмму можно ли планировать беременность? кількість - 2,0 мл колір – сірувато білий прозорість - мутна запах - квітів каштану Час розрідження –через 60 хвл після одержання матеріалу - рідка в"язкість - 0,1 см реакція рН - 7,6 кількість сперматозоїдів в 1 мл - 102,5 млн кількість сперматозоїдів в еякуляті – 205,0 млн рухливість - 52,6 % швидка поступальна рухливість (група а)- 34,4 % повільна поступальна рухливість(група b) - 11,3% непоступальна рухливість група с - 6,9 % нерухливість – 47,4 % концентрація рухливих сперматозоїдів – 53,9 % конц.сперматозоїдів зі швидкою поступальною рухливістю - 35,3 млн/мл конц.сперматозоїдів зі повільною поступальною рухливістю - 11,6 млн/мл концентрація функціональних сперматозоїдів - 30,7 млн/мл середня швидкість - 15 mic/sec індекс рухливості - 339 кількість рухливих сперматозоїдів в еакуляті - 107,8 млн кількість функціональних сперматозоїдів - 61,4 млн кількість сперматозоїдів в еакуляті з поступальною рухливістю – 93,8 млн живі - 88 % мертві - 12 % з нормальною морфологією - 23 % дегенеративні форми - 77 % патологія голівки - 49 % патології шиї - 23 % патологія хвоста - 5 % агрегація сперматозоїдів – негативний клітини сперматогенезу -2,5* Еритроцити – поодинокі в препараті лейкоцити - 1-3 в полі зору епітелій уретри - поодинокі епітелій передміхурової залози - поодинокі в препараті зерна ліпідів - помірно сперматофаги - не виявлено кристали Бетхера - не виявлено шаруваті тільця - не виявлено слиз - не виявлено
Можно планировать беременность. Согласно результатам возможно наступление беременности в течении 12 мес. регулярной половой жизни. Наблюдение врача и соответствующие рекомендации улучшат Ваши шансы на желаемую беременность.