Консультации / Педиатрия

Кал у грудничка

Здраствуйте у меня такая проблема. Малышке 2.5 месеца на ГВ кал зеленый и с очень неприятным запахом и слизью с пеной. малышка очень беспокойная ее мучают газы постояно и запоры.Какие здань анализы для выяснения причины что сней?
Здравствуйте! Ребёнку желательно сдать копрограмму (общий анализ кала), и бак.посев кала на патогенную микрофлору. А Вам сдать молоко на стерильность, так как Вы кормите грудью, то причиной таких кишечных расстройств может являться Ваше молочко. С уважением Олькова А.А. Всего Вам доброго!
наш результат копрограмы. Как розшифровать? КОПРОГРАМА Форма не оформлений оформлений Консистенція рідка м'яка Колір калових мас світло-коричневий коричневий Запах специфічний каловий специфічний каловий Реакція слабокисла нейтральна Сполучна тканина не виявлена не виявлена М'язові волокна неперетравлені не виявлені не виявлені М'язові волокна перетравлені не виявлені не виявлені Нейтральний жир в невеликій кількості не виявлений, у детей до 1 міс. в малій кількості Жирні кислоти не виявлені не виявлені Мила не виявлені не виявлені Неперетравлена клітковина не виявлена у невеликій або помірній кількості Перетравлена клітковина не виявлена не виявлена Крохмальні зерна позаклітинні не виявлені не виявлені Крохмальні зерна внутрішньоклітинні не виявлені не виявлені Йодофільні бактерії не виявлені не виявлені Слиз в невеликій кількості не виявлена Лейкоцити на слизу 20-30-50 в п/з не виявлені Еритроцити не виявлені не виявлені Епітелій не виявлений не виявлений Найпростіші (цисти лямблій) не виявлені не виявлені Дріжджовий грибок не виявлений не виявлений Яйця гельмінтів не виявлені не виявлені Кристали не виявлені не виявлені
Здравствуйте! По результату копрограммы я увидела лишь признаки воспаления - увеличение уровня лейкоцитов (20-30-50 в п.зр.), при норме не более 3 в п.зр. С уважением Олькова А.А.
Спасибо! Скажите пожалуйста куда нам обращаться или как лечится?
Здравствуйте! Как я Вам и писала ранее, необходимо сдать бак.посев кала ребёнка на патогенную микрофлору и Ваше молочко на стерильности. Затем с результатами анализов необходимо обратиться к лечащему педиатру. Так как одна лишь копрограмма при таких симптомах малоинформативна. Желательно выяснить причину воспаления. С уважением Олькова А.А. Будьте здоровы!