Консультации / Гинекология

ПОМОГИТЕ

Здравствуйте! Была на узи хочу узнать нормальные ли результаты И так пишу всё что есть в протоколе УЗИ малого тазу 20 лет 11 день циклу МАТКА Положення антефлексіо, відхилення вліво Шийка довжина 33 мм, товщина 26 мм Ехоструктура шийки однорідна Тіло матки довжина 36 мм, передньо-задній розмір 32 мм, поперечний 42 мм Товщина стінок матки : передня 15 мм, задня 16 мм, стінки симетричні Ендометрій товщина 1 мм, зовнішній контур рівний Порожнина матки не деформована ПРАВІ ПРИДАТКИ Візуалізація задовільна Яєчник 20Х 27 мм розташування типове контури рівні, межі чіткі структура відповідає віку та фазі циклу ЛІВІ ПРИДАТКИ Візуалізація (не вказана ) Яєчник 30Х19 мм розташування типове контури рівні, межі чіткі структура відповідає віку та фазі циклу Нормальные ли результаты? первый секс был 3 месяца назад
Здравствуйте. Эндометрий должен быть толщиной 10 мм (1 см), если же его размеры указаны правильно, то это проявление патологии. Также не указано, есть ли в яичниках доминантный фолликул (должен быть). Подробно об этом написано в моих статьях на сайте ЛДЦ Арт-Мед.