Консультации / Урология

Помогите расшифровать спермограмму

Добрый день! Мой муж сдал анализ спермограммы. Но мы конечно ничего не понимаем. Помогите пожалуйста разобраться. Кількість - 7,1мл Колір - сірувато-білий, жовто-сірий. Прозорість - мутна Запах - квітів каштану Час розрідження - протягом 60хв. від моменту одержання-рідка В'язкість -22,0см. до 2,0см. Реакція (рН) -7,3 7,2 -8,0 Кількість спермотозоїдів в 1мл. 130,00млн. >=20млн/мл Кількість спермотозоїдів в єякуляті 923,0млн >=40млн Рухливість (групи (a+b+c) 39,1% >=75% Швидка поступальна рухливість (група a) 29.5% >=25% (лише a) Повільна поступальна рухливість (група b) 5.5% >=50% (a+b) Непоступальна рухливість (група c) 4.1% =<25% Нерухливих (група d) 60.9% =<20% Концентрація рухливих сперматозоїдів 50,8млн/мл. Конц сперматозоїдів зі швидкою поступальною рухливістю (група a) в 1мл. 38,3млн/мл >=5млн/мл (лише а) Концентрація рухливих сперматозоїдів 50,8млн/мл. Конц сперматозоїдів зі швидкою поступальною рухливістю (група в) в 1мл. 7,1млн/мл >=10млн/мл (а+в) Концентрація функціональних сперматозоїдів в 1мл. 9,3 млн/мл >=3млн/мл Середня швидкість 16мік/сек Індекс рухливості 410 >=80 Кількість рухливих сперматозоїдів в єакуляті 360,7млн. Кількість функціональних сперматозоїдів 66,0млн >=6млн Кількіть сперматозоїдів в єякуляті з поступальною рухливістю 322,3 млн >=20млн Живі 76% >75% Мертві 24% =<25% з нормальною морфалогією 13% >=15% (критерій Kruger) Дегеративні форми 87% =<85% Паталогія голівки 45% =<45% Патологія шиї 34% =<25% Патологія хвоста 8% =<15% Агрегація сперматозоїдів - негативний Аглютинація сперматозоїдів - негативний Клітини сперматогенезу - 0,5% 0,5 -2,0 Єритроцити - поодинокі в препараті Лейкоцити - 0-2 в полі зору Єпітелій уретри - поодинокі в препараті Єпітелій передміхурової залози - поодинокі в препараті Зерна ліпідів - помірні велика кількість Сперматофаги - невиявлено Шаруваті тільця - невиявлено Слиз -значно невичвлено
Здравствуйте! У мужа в спермограмме есть отклонения от нормы. Чтоб эти показатели привести в норму, необходима консультация врача уролог, а лучше андролога. С уважением, Олег Анатольевич.