Консультации / Педиатрия

Прививка АКДС ревакцинац я нфанрекс капл пол омел та

Моєму сину майже 4роки.він ходе в дит.садок.Ми зробили вже 1.2.3 АКДС .Зараз в дит.садку нам пропонують зробити ревакцинацію виробник вакцини Бельгія.Врач дит.садку слухала його і говоре що він здоровий(легені чисті),але вже 2 неділі він підкашлює вночі після першої години ночі.я думаю що в нього глисти і не дають йому вночі спати. Чи можна робити прививку якщо в нього і насправді є глисти?? Спасибі
Здравствуйте. Лучше делать прививку здоровому ребенку, если есть подозрение на гельминты - обследуйте ребенка и пролечитесь. Ночной кашель может быть связан с сухим воздухом, попробуйте увлажнить его на ночь.