Консультации / Сексология

Скорострел

Доброго вечора. У нас таке питання. Ми з хлопецем хотіли спробувати, що таке справжній секс(нам обом по 18 років)це у нас перший раз, до того було просто балування ( 4 рази максимум, хвилин 10-15. Потім він сам закінчував.) був деякий острах у мене(я дівчина), хоча зустрічаємося рік. так от коли діло дійшло до найбажанішого, то через хвилину статевого акту він закінчив, невже мій хлопець *скорострел*? чому він так швидко закінчив? я дуже боялася щоб він не кончив всередині, але він не втримався, тепер мені страшно, що я можу завагітніти, а йому не зручно...бо боїться, що тепер я його кину(хоча це не так)порадьте, що нам робити?? _презерватив був_секс був через 3 дні після місячних..яка імовірність того, що я можу завагітніти? --- добрый вечер. у меня такой вопрос: сегодня мы с парнем захотели 1 раз попробовать настоящего секса (нам 18 лет), до того было балування на 10-15 минут (4-5 раз за год) причем он уже потом сам заканчивал. Я боялась, чтобы он не закончил, хотя были с презервативом. Сегодня решилась, обоим хотелось, и через минуту после полового акта он закончил .. мы оба были удивлены. Мой парень скорострел ? -Это один вопрос. 2. Я могла забеременеть? (Презерватив был целым, секс был через 3 дня после месячных). Что вы на это скажете?
Здравствуйте. Настоящий секс - это ЧТО? Сношение, введение пениса во влагалище? В таком случае быстрое семяизвержение - естественно, парень был ну очень возбужден. Такое может повторяться время от времени, особенно, если секс будет нерегулярным. Также скорость наступления у него оргазма зависит от Вашего поведения: активности ласк, Вашего возбуждения и т.д. А вообще, обычная длительность сношения от введения до семяизвержения 1.5-5 минут, так что о часах фрикций даже не думайте. Удачи!